pronájem party stanu

Party stany 

Pořádáte různé venkovní akce, svatby nebo sportovní či kulturní události, na kterých potřebujete zázemí pro hosty či personál?

více než 25 let jsme věrným partnerem významných kvalitních zábavních eventů a víme, jak je důležité, aby celá akce proběhla bezpečně a bez komplikací.

Všechny naše produkty se vyrábí v Německu a to z čistě evropských zdrojů. PVC opláštění všech stanů splňuje i ty nejpřísnější evropské požární normy, a vy si tak můžete být jistí, že se prostory akce nejen nečekaně nezhroutí, ale zároveň budete mít k dispozici opravdu V.I.P. zázemí tak, jak má být. Naše stany nerozhodí ani ten největší rozmar počasí.

Tvar šitý na míru vaší akce

Zahradní party stany, pagody či přístřešky dodáváme v rozměrech od 3 do 15 metrů se standardní výškou stěn 2,3 m. Vyberte si variantu klasického čtvercového šesti či osmihranného půdorysu nebo celou řadu dalších kombinací.

Co můžete očekávat od pronájmu našich party stanů?

  • 100 % servis, montáž i demontáž s dopravou kdekoliv po ČR i SK

  • jednoduchou manipulaci a možnost přemístění

  • poctivou německou kvalitu

  • design propracovaný do posledního detailu

  • bezpečí a ochranu od vnitřních, či vnějších nečekaných podmínek

​Špičková kvalita stanů od lídrů v oboru

Již od roku 1992 pomáháme s realizací zastřešení všelijakých akcí. Od menších eventů jako jsou například svatby, různé firemní akce, hudební a kulturní festivaly až třeba po Helishow 2016. Máme zkušenosti ale i z velikých eventů, které sleduje doslova celý svět. Konkrétně jsme třeba vybudovali zázemí pro mistrovství světa v ledním Hokeji (naposledy Rusko 2016) a nebo třeba MS Motocrossu, které se pravidelné koná v Lokti u Karlových Varů. Zahradní stany jsou dostupné pro každého.

Rádi se budeme podílet i na vaší skvělé akci. S návrhem stanu jsme vám připraveni poradit.