Pronájem haly, nebo pronájem párty stanů?

Kromě prodeje nabízíme také pronájem mobilních konstrukcí Röder HTS Höcker. Pronajímáme mobilní skladové haly, které lze využít jako skladovací prostory, výrobní halu nebo jako zázemí na širokou škálu účelů. Samozřejmostí je u nás možnost pronájmu party stanů a pagod, které máme k dispozici v té nejvyšší kvalitě a to včetně luxusních kazetových podlah.

Sami si zvolte délku pronájmu

  • dlouhodobě
  • krátkodobě

Ať si už vyberete krátkodobou variantu, nebo variantu dlouhodobou – jedná se o ideální řešení, jelikož naše výrobky jsou ve skvělém stavu. Navíc vám nabídneme v případě spokojenosti perfektní možnost. V obou případech si totiž můžete pronajaté zařízení následně odkoupit.

Vyzkoušejte pronájem haly, nebo jiných konstrukcí, a potom si ji odkupte za výhodné ceny! Vyberte si mezi mnoho řešeními, kterými jsou mobilní haly, průmyslové a výrobní haly, párty stany, ale třeba i sportovní haly a jiné mobilní konstrukce.


Pronájem hal a mobilních řešení Röder HTS Höcker

Chcete vybudovat vlastní sklad, ale zatím nemáte dostatečný kapitál na jednorázový nákup? Pořádáte různé kongresy, svatby nebo sportovní či kulturní události, na kterých potřebujete zázemí pro hosty, novináře a personál? Hodí se Vám pronájem haly, nebo pronájem párty stanů a ostatních konstrukcí? Kontaktujte nás a domluvíme se na pronájmu mobilního řešení od německé společnosti Röder HTS Höcker. Získáte tak možnost vyzkoušet si nejkvalitnější mobilní řešení s možností následného odkupu.

Pronájem haly, nebo párty stanů je u nás velice žádanou službou. Je to hlavně díky kvalitě výrobků, které máme v rámci pronájmu k dispozici. I to je jedním z důvodů, proč se naši klienti opakovaně vracejí právě pro řešení Röder HTS Höcker.

Pronájem skladovací haly, pronájem party stanů, pronájem haly