Montované haly pro drtičku odpadů

 

Naše montované haly mají širokou škálu využití. Řada klientů je využívá i jako zázemí pro drtičku nebo třídičku odpadů. Hala pro drtičku odpadů je v mnohém specifická a naše řešení  všechny tyto požadavky splňuje. Naše haly mají velmi rychlou a jednoduchou montáž, vlastnosti haly jsou srovnatelné s pevnými stavbami ovšem při úplně jiných pořizovacích nákladech. Uvnitř haly je zajištěna výborná cirkulace vzduchu, typická je také maximální variabilita, kdy si halu můžete plně přizpůsobit podle vašich požadavků a aktuálních potřeb, což se v rámci procesu drcení hodí. 

 

Montovaná hala bez vnitřního sloupu

Běžně postavíme halu o rozměru 1000m2 už za 4 dny. A porosteme s vámi. Modulární systém montované haly umožňuje rozšiřování prostor podle vašich potřeb. V hale navíc nezavadíte ani o jeden sloup. Šetříme váš prostor a dbáme nejvyšších bezpečnostních standardů. Vaše recyklační aktivity budou "v suchu" i v těch nejmrazivějších obdobích. 

Dveře či vjezdové vrata na míru

Nevyhovuje Vám standardní řešení tradičních halových systémů? Halu přizpůsobíme Vašim potřebám a to včetně požadovaného rozhraní vchodových dveří či vrat! 

Montované haly rychle a kvalitně 

Hledáte pouze dočasné řešení, nebo jste limitování rozpočtem pro výstavbu nové haly? Zavolejte nám, uděláme vše pro to, abyste se získali prvotřídní prostor pro Vaše aktivity a to v rámci krátkodobého nebo dlouhodobého pronájmu.

 

 

Všechny výhody a reference montovaných hal naleznete na stránce montované haly

Poptávka

PDF prospekt