Nová pagoda Hamburk

Na home show Röder HTS Höcker 2017 byly představeny dva zcela nové produkty. Tím prvním je úplně nová pagoda Hamburk, která je jednou z nejlepších pagod, která se dá dnes pořídit. Je to vůbec první pagoda, která má statiku na vítr i sněhovou zátěž. Na každém sloupku pagody Hamburk jsou navíc nově svody, která odvádí vodu ze střechy. Nová je také aluminiová atika.

Druhým novým produktem jsou pak skladové haly Smart L, které jsou cca o 25% levnější než běžné skladové haly Röder HTS. Klíčové prvky kvality Röder HTS byly zachovány, ale cena je výrazně příjemnější.

Novou pagodu Hamburk budeme mít od začátku roku 2018 k dispozici k pronájmu, pokud byste ji chtěli využít na svou akci, stačí nás kontaktovat. Pagoda bude v luxusní variantě se skleněnými výplněmi a dřevěnou podlahou. Stejně tak od začátku ledna doplní naši flotilu party stanů k pronájmu pagoda London o rozměru 10 x 10m, která je výbornou variantou jak na různé VIP akce, tak také svatby. Pagoda bude taktéž s pevnými skleněnými výplněmi včetně podlahy. 

Obrázky nové pagody Hamburk si můžete prohlédnout níže v galerii včetně záběrů z home show Röder HTS Höcker 2017. Zároveň si na konci galerie můžete prohlédnout obrázky pagody London 10x10m, kterou budeme mít od ledna pro naše klienty k dispozici včetně kazetové podlahy.