Helicopter Show 2016 s našimi stany

V rámci nově navázané spolupráce se společností DSA a.s. jsme byli výhradním dodavatelem stanů pro 15. ročník jednoho z největších setkání leteckých a záchranných služeb v Evropě. V rámci akce HELICOPTER SHOW 2016 jsme dodali na hradecké letiště pagody typu Nizza o velikosti 5 x 5m V.I.P. party stany Roma o velikosti 10 x 20m s boční výškou 3m a to včetně luxusní alu kazetové podlahy.

Během celého víkendu dorazilo na hradecké letiště přes 30 000 návštěvníků a pro celkovou představu o funkčnosti našich stanů přidáváme zhodnocení od DSA a.s. 

Reference od Daniela Tučka, místopředseda představenstva DSA a.s.
“Chtěl bych společnosti AIR AREA company tímto ještě jednou poděkovat za perfektní servis, kterým podpořili naší akci Helicopter Show 2016. Stany maximálně splnily to, co jsme od nich očekávali. Stany, které jsme měli k dispozici v předchozích letech a letošní od Röder HTS, nelze porovnat, jelikož kvalita Röder HTS je výrazně převyšuje. Pokud hledáte kvalitu, pak mohu party stany Röder HTS rozhodně doporučit. Věřím, že budete maximálně spokojeni, jako jsme byli my.”

Pokud přemýšlíte nad pronájem party stanů na jakoukoliv akci a v jakémkoliv počtu, stačí nás kontaktovat a my Vám rádi připravíme obratem konkrétní nabídku. Vše pro Vás zabezpečíme na klíč - stany přivezeme, postavíme, po akci demontujeme a odvezeme.

Stany Nizza a Roma na HELICOPRER SHOW 2016