Bezkabelová LED světla

Fantastická hra světel bez jediného kabelu - lustry, LED světla a LED trubice Astera

Představte si, že všechna led světla na akci ovládáte pomocí tabletu. Nepotřebujete žádné kabely ani prodlužovačky. Stačí vám jen intuitivní aplikace a chuť zazářit.

Odstartovali jsme světelnou revoluci. Do ČR jsme přivezli osvětlení, které mění život všem eventovým agenturám, designérům a architektům. LED světla, lustry a trubice Astera jsou bezdrátová a ovládáte je pomocí dálkového ovladače nebo tabletu s Androidem.

Jediná bezdrátová LED trubice na trhu - vyzkoušel ji Tiesto i Daft Punk

Ať potřebujete nasvítit budovu či bar, nemusíte už přemýšlet o tom, kam schovat kabely. LED světla napájí extrémně výkonná baterie, která vydrží 8 hodin (při bílém světle a středním jasu).

Světelná inovace má hned několik podob:

  • BODOVÝ REFLEKTOR. Pověsíte na strop, zavěsíte na zeď nebo jen tak položíte. Je voděodolný, a proto se hodí dovnitř i ven.
  • VENKOVNÍ REFLEKTOR. Svítí jako žádný jiný. SpotMax je nejsilnější bezdrátový reflektor na trhu.
  • BEZDRÁTOVÁ LED TRUBICE. První bezdrátové LED trubice využili při show například Daft Punk.
  • LUSTRY. Netradiční LED lustr montujeme všude tam, kde se lidé mají cítit dobře. Naše osvětlení tak najdete v obchodech, hotelech i restauracích.

Světla nastavíte na pár kliků

V intuitivní aplikaci jednoduše navolíte, jakou barvou a s jakou intenzitou mají světla svítit. Stačí pár kliknutí a připojíte také světelné efekty. Aplikace je natolik všestranná, že efektní světelnou show vytvoříte i bez DMX adres, přesto však náš systém reaguje na většinu DMX ovladačů.

Prohlédněte si další videa na našem Youtube kanále

Světelné systémy Astera jsou zkrátka osvícené řešení pro vaši akci nebo designový prostor. Do České republiky je dodáváme jako jediní a připojujeme k tomu i skvělý servis. Technické záležitosti nebo dotazy s vámi vyřídíme klidně i v 10 hodin večer. Stačí jen zavolat či napsat.

Reference

Další reference