Zahradní párty stany

Špičkové zahradní párty stany a přístřešky ustojí déšť i krupobití

Ať už pořádáte jakékoli venkovní akce, s našimi párty stany vás nepřekvapí ani ten největší rozmar počasí. Párty stany HTS Höcker boří mýty o nestabilitě mobilních konstrukcí. Vše se vyrábí v Německu, na zahradním párty stanu nenajdete jedinou součástku z Číny a PVC opláštění vyhovuje nejpřísnějším evropským požárním normám.


Na co se u párty stanů HTS můžete spolehnout:

  • lehká manipulace
  • snadné skladování
  • pohodlná přeprava
  • stavební konstrukce propracovaná do posledního detailu
  • jednoduchá a rychlá montáž i demontáž
  • poctivá německá kvalita

Sestavte si tvar, který vám vyhovuje.

Zahradní party stany a přístřešky dodáváme ve standardních rozměrech 3 až 10 metrů, s možností rozšíření na 15 metrů. Standardní výška stěn je 2,3 metru. Široké možnosti nabízí také konstrukce. Můžete si vybrat variantu klasického čtvercového, šesti i osmihranného půdorysu nebo celou řadu dalších kombinací.

Rádi vám samozřejmě dodáme stany na párty přesně podle vlastních požadavků, ať jde o velikost, tvar či doplňky.

Party stan - Špičková kvalita od lídrů v oboru

Německá preciznost se odráží v každém detailu stanů HTS Höcker. Hliníkové nebo karbonové konstrukce pochází výhradně z evropských zdrojů a všechny použité materiály prošly tvrdými testy odolnosti. PVC opláštění navíc splňuje velice přísné evropské normy. Kromě toho náš party stan vyhovuje mezinárodním normám včetně DIN 4102 B1 a BS 5438/7837.

Party stany prodáváme skoro čtvrt století.

Již od roku 1992 patříme mezi výhradní dodavatele party stanů HTS Höcker. Zaměřujeme se na prodej a pronájem párty stanů. S návrhem stanu vám rádi poradíme a jsme tu i pro jednorázové opravy či pravidelný servis. Na telefonu či e-mailu nás zastihnete od 8:00 do 20:00.