HANGÁRY, VOJENSKÉ A HUMANITÁRNÍ STANY

Hangáry, vojenské a humanitární stany naší společnosti Air Area company obstojí i v tvrdých podmínkách

Po celém světě stojí stovky vojenských i humanitárních zařízení, která využívají stany naší společnosti. Hangáry, vojenské a humanitární stany jsou natolik stabilní a odolné, že v nich často fungují i vojenské polní nemocnice s operačními sály a rentgeny. Kvalitu a odolnost zajišťují patentované  karbon-aluminiové konstrukce, kteroé jsou využívány i u vojenských a humanitárních stanů.

V naší nabídce naleznete:

  • kompletní vojenské (humanitární) kempy
  • vojenské stany pro údržbu
  • ubytovací stany
  • víceúčelové stany
  • nouzové záchranné stany
  • mobilní hangáry pro letadla či helikoptéry

Konstrukce hangárů, vojenských a humanitárních stanů vyrábíme výhradně z evropských materiálů. Stanové konstrukce tak bez problémů odolají i extrémním podmínkám a vy se na ně můžete 100% spolehnout. AirArea company Vám nabízí veškeré své produkty na prodej a také pronájem.

Hangáry na míru

Úložný prostor pro letadla či vrtulníky zajišťujeme již několik desítek let. Máme zkušenosti s hangáry pro velká i malá letadla. Díky montovaným halám v bezpečí uskladníte veškerou drahou techniku, ale zároveň získáte i dostatečný prostor pro manipulaci či servis letadel uvnitř haly. Mobilní hangáry můžete navíc jednoduše složit a postavit na novém místě. 

Máte jakoukoliv otázku a nebo si chcete jen cokoliv upřesnit? Neváhejte a kontaktujte nás. Jsme vám k dispozici každý den od 8 do 20 hodin.

Reference

Další reference