Pagody

Pagoda snoubí orientální eleganci a německou přesnost

Pagodové stany, u jejichž vzniku stála inspirace asijskou architekturou, pozvednou vaši akci na elegantní podívanou. Prodáváme pagodové konstrukce již od roku 1992.

Pagody můžete využít na různé typy akcí. Od serioznéjších meetingů a eventů, přes svatby, po využití pagody jako party stanu. Díky velice zajímavé konstrukci jsou nejen perfektně stabilní, ale dodají Vaší akci doopravdy eleganci a luxus. 

Stany pagodového typu mají čtvercový tvar a vy si můžete vybrat z rozměrů 3 × 320 × 20 metrů. Naše pagodové stany lze postavit odděleně nebo je spojit v rozsáhlejší celek.

Díky možnosti volby opláštění se odlišuje od konkurence a nabízí doopravdy nejkvalitnější konstrukci na trhu. Proto pro Vás máme právě naše pagody, které na Vaši akci nezústanou bez povšimnutí.

Vyberte si opláštění:

  • PVC
  • ABS panely
  • skleněné výplně

Každé opláštění má jiné výhody a může Vaší akci přinést jiný nádech. Kontaktujte nás a domluvte se s námi na nejvhodnějším řešení pro Váš kokrétní projekt, nebo akci. Ozvěte se nám i v případě nezávazné poptávky, rádi Vám poradíme.

Nůžkové stany a pagody dodáváme s kompletním příslušenstvím - tedy podlahy, podhledy, osvětlení atd. A protože k německým výrobkům patří i špičkový servis, můžete nás kontaktovat každý den od 8 do 20 hodin.