Exkluzivní stany

Exkluzivní stany budou vyjímečností vaší akce

Váš event si budou všichni pamatovat. Akce dostane jiný rozměr díky našim prémiovým stanům. Kvalitním německým produktům věříme natolik, že je na český trh dodáváme už déle jak čtvrt století.

Exkluzivní stany zaručí a můžete se u nich spolehnout na:

  • maximální mobilitu
  • špičkovou a prémiovou kvalitu
  • odlišnost od ostatních akcí
  • dokonalé souznění s vaším eventem
  • realizaci v extrémně krátkém čase

Pro lepší představu si můžete prohlédnout reference realizovaných staveb, u kterých se sami přesvědčíte, že v rámci mobilních řešení pro vás zajistíme téměř cokoliv.

Jedná se doopravdy o exkluzivní stany, které Vám můžeme postavit a udělat tak Vaši akci naprosto odlišnou od všech ostatních. Odlišení Vám zajistí právě naše exkluzivní stany, které obdržíte v prémiové kvalitě a samozřejmě s prémiovým servisem. Kontaktujte nás a zkonzultujte s námi Vaše plány. Společně nalezneme určitě vhodné řešení.

námi dodávané exkluzivní stany jsou pravidelně využívány pro světově proslulé společnosti a značky, jak můžete vidět na fotografiích v galerii. Udělejte akci neopakovatelnou díky perfektním stanům v 100% evropské kvalitě.

Nabízíme nejen prémiové produkty, ale hlavně prémiový servis. Proto, máte-li jakékoliv otázky a nebo si chcete jen cokoliv upřesnit, kdykoliv nás kontaktujte. Jsme připraveni řešit vaše požadavky ihned, každý den od 8 do 20 hodin.

Reference

Další reference