Mobilní řešení dodáváme OD ROKU 1992 - Air Area company

Naše společnost AIR AREA company s. r. o. je dodavatelem unikátního mobilního řešení. V oboru mobilních stanových konstrukcí se pohybujeme už od roku 1992 a patříme tak k nejzkušenějším firmám na trhu.

Montované konstrukce od výroby po montáž

Montované haly a sklady - průmyslový standard dodáváme za nejlepší ceny 

Výrobce udržuje průmyslový standard na nejvyšší úrovni v designu, výrobě a montáži prémiových mobilních konstrukcí a skladových hal za výhodné ceny dostupné pouze od samotného výrobce. 

Hlavní výhody mobilních konstrukcí AIR AREA

Flexibilita - modulární systém mobilních konstrukcí se hodí na trvalé či dočasné řešení úložných prostor, skladů, logistického či prodejního centra a mnoho dalšího.

Rychlá konstrukce - haly se velice rychle postaví (běžně do jednoho týdne) na již existující libovolné povrchy, ale také se jednoduše a rychle demontují.

Preciznost, garantovaný design a výroba - všechny konstrukce jsou navrženy německými špičkovými inženýry, kteří se také starají o samotný dokončovací proces výroby. Vše se vyrábí pod vlastním ISO 9001:2000 certifikovaném produkčním centru.

Široký výběr - naše standardní mobilní stavby, skladové haly a další konstrukce se vyrábí v rozsahu 5 - 30 m, v nekonečné délce a ve standardní okapové výšce až 7,20 m, individuálně je možné pak dodat i halu s boční výškou např. 12 m. 

Záruka - za naší práci ručíme - doživotně! Zeptejte se našeho týmu na možnosti záruční smlouvy.

        

Proč v celém průmyslu NEMÁME konkurenci? 

  • mobilita - naše haly bez sebemenších problémů rozložíte a znovu postavíte na novém místě. Levné haly po rozložení už dohromady nedáte.
  • životnost za kterou ručíme - celá výroba probíhá v Německu z čistě evropských materiálů, nejen že se vám haly zůstanou stát za jakéhokoliv počasí, ale také v dlouhodobém měřítku neztrácejí na kvalitě. Proto neváháme vykoupit halu zpět od zákazníků, kteří pro ni již nemají využití.
  • ukotvení haly - k ukotvení haly není potřeba žádný fundament ani piloty. Konstrukci vám postavíme na libovolném rovném povrchu.
  • sněhová zátěž - pevná konstrukce našich hal nabízí nejvyšší možnou sněhovou zátěž v rámci mobilních konstrukcí, to ale není vše, naše haly ustály zemětřesení v Chile!
  • dlouhodobý pronájem včetně servisu - halu si můžete pronajmout v rámci krátkodobého či dlouhodobého pronájmu společně s autorizovaným servisem. Zajistíme vám tak prvotřídní podmínky pro váš byznys, tak abyste se vy mohli soustředit pouze na to, co je pro vás důležité.
  • unikátní carbonový systém - díky nejnovějšímu vynálezu německých inženýrů, je nyní konstrukce hal o 1/3 lehčí a šetří nejen prostor a náklady za dopravu, ale také značný finanční obnos za samotnou montáž - přečtěte si více o našem revolučním carbonovém systému.