Thermo hala v olomouckém kraji

V druhé polovině dubna jsme v olomouckém kraji postavili pro jednu významnou nadnárodní společnost zateplenou thermo halu o rozměrech 20 x 35 s boční výškou 5,20m. Výstavba této zateplené mobilní skladové haly o rozměrech 700m2 trvala přesně 5,5 dne. V olomouckém kraji je to již naše třetí hala - dvě skladové haly ve studeném provedení (opláštění trapézový plech) jsme předávali v loňském roce a v letošním se rozšířilo zázemí našich mobilních hal v tomto kraji o další thermo halu.

Mobilní skladové haly Röder HTS Höcker vynikají zejména prvotřídní kvalitou v kombinaci s perfektní odolností, ale také extrémně rychlou montáží. Poslední halu pro společnost DHL o rozměrech 20x50m jsme postavili už za 4 dny (rychlejší montáž díky tomu, že se jednalo o klasickou "studenou" halu). 

Mobilní konstrukce Röder HTS Höcker patří k naprosté špičce v tomto segmentu, což dokazuje třeba i fakt, že jako jediné dokázaly přežít nedávné zemětřesení v Chile

Pokud i vy přemýšlíte o rozšíření stávajících skladových prostor, mobilní řešení Röder HTS Höcker je ideální varianta. Stačí nás kontaktovat a my Vám obratem zpracujeme konkrétní nabídku a možná řešení od nákupu až po případný pronájem skladových prostor.