Stany pro Helicopter Show 2016 postaveny

Ve čtvrtek 14.5.2016 jsme na hradeckém letišti v rámci nově navázané spolupráce se společností DSA a.s. postavili party stany na víkendovou HELICOPTER SHOW 2016. Tato akce je jednou z největších v Evropě, během víkendu dorazí každým rokem na hradecké letiště kolem 25 000 návštěvníků. Naše stany budou na této akci složit jako V.I.P zázemí pro partnery a hosty HELICOPTER SHOW.

Party stany jsme sestavili na klíč během několika hodin a to včetně luxusních alu kazetových podlah. Stany jsou typu Roma (rozměr 10x20m s boční výškou 3m). Opláštění mají z prosklených PVC polyglass oken (50%) a zbylých 50% pak tvoří stěny z odolného bílého nehořlavého PVC.

Další party stany jsou krásné pagody Nizza s parádním rozměrem 5x5m, která mají taktéž stěny z prosklených PVC polyglass oken v kombinaci s osvědčenou odolnou bílou PVC stěnou.

Party stany v té nejvyšší kvalitě jako výše zmíněné luxusní stany Roma i Nizza si u nás můžete pronajmout na jakékoliv akce v libovolném počtu. Stany Vám dovezeme, sestavíme a po konci akce zase demontujeme a vše odvezeme. Vy se nestaráte o nic, vše pro Vás zajistíme v rámci našeho prvotřídního full servisu včetně cateringu. Stany na půjčení jsou vždy nové, v prvotřídní kvalitě.