Vojenské a humanitární stany

Vojenské a humanitární stany, ale také hangáry HTS obstojí i ve tvrdých podmínkách.

Po celém světě stojí stovky vojenských i humanitárních zařízení, která využívají stany společnosti Röder HTS Höcker. Vojenské stany jsou natolik stabilní a odolné, že v nich často fungují i vojenské polní nemocnice s operačními sály a rentgeny. Jako jediná na světě je společnost HTS držitelem patentu na karbon-aliminiovou konstrukci, kterou využívá i u vojenských a humanitárních stanů.

V naší nabídce naleznete

  • kompletní vojenské (humanitární) kempy
  • vojenský stan pro údržbu
  • ubytovací stany
  • víceúčelové stany
  • nouzové záchranné stany
  • mobilní hangáry pro letadla či helikoptéry

Vojenský stan, hangáry a ostatní konstrukce Röder HTS Höcker vyrábí němečtí inženýři z výhradně evropských materiálů. Stanové konstrukce tak bez problémů odolají i extrémním podmínkám a vy se na ně můžete 100% spolehnout. AirArea company Vám nabízí veškeré vojenské stany na prodej.

Hangáry na míru

Úložný prostor pro letadla či vrtulníky zajišťujeme již několik desítek let. Máme zkušenosti s hangáry pro velká i malá letadla. Díky montovaným halám v bezpečí uskladníte veškerou drahou techniku, ale zároveň získáte i dostatečný prostor pro manipulaci či servis letadel uvnitř haly. Mobilní hangáry můžete navíc jednoduše složit a postavit na novém místě. 

Máte jakoukoliv otázku a nebo si chcete jen cokoliv upřesnit? Neváhejte a kontaktujte nás. Jsme vám k dispozici každý den od 8 do 20 hodin.

Reference

Další reference