Průmyslové a výrobní haly

Stavíme mobilní průmyslové haly, které rostou s vaším byznysem

Průmyslovou halu v rozměru 20×50 m, která vaši výrobu ochrání před prudkými dešti i tvrdými mrazy, smontujeme za 3 dny. Na rozdíl od klasických pevných staveb, rostou mobilní haly stejně rychle jako vaše podnikání. Potřebujete-li navýšit skladové nebo výrobní kapacity, můžete stavbu bez problémů rozšířit.

Běžné průmyslové haly jsou široké 3 až 50 metrů, přičemž výška bočních stěn může být 2,2 až 11 metrů. Celá konstrukce stojí bez vnitřních podpěrných sloupů. Montované výrobní haly samozřejmě vyrábíme také na základě vašich individuálních požadavků.

Proč průmyslové haly Röder HTS Höcker? 

 Rychlá montáž (halu 20×50 metrů vám předáme do 3 dní)

 

  • snadné rozšíření
  • bezproblémové a rychlé přemístění s minimálním narušením provozu
  • jednoduchá demontáž

Výrobní haly dodáváme i s kompletním příslušenstvím:

  • vstupní dveře
  • vjezdová vrata
  • osvětlení
  • rozvody energií
  • vzduchotechnika a mnoho dalšího

Montované výrobní haly HTS Höcker jsou tu pro ty, kteří potřebují vyřešit stavbu průmyslové haly rychle, ale zároveň nechtějí snižovat ze svých požadavků na kvalitu. Halu můžete pořídit v neizolovaném či plně izolovaném „energeticky efektivním“ provedení (tzv. thermo hala).

Konstrukce odolá extrémním větrům, velkému množství sněhu a dalším povětrnostním podmínkám – vždy s ohledem na region, kde se stavba nachází. Naše průmyslové haly se vyrábí v Německu z čistě evropských materiálů.

Napište nám, rádi vám sestavíme nezávaznou nabídku v nejbližším možném termínu.

Zemědělské haly

Využití montovaných hal se v celém světě stává nedílnou součástí zemědělských a chovných aktivit. Zemědělské haly HTS Höcker jsou skvělou alternativou tradičních staveb, navíc je můžete kdykoliv přemístit či rozšířit dle vašich potřeb. 

Průmyslové haly si můžete i pronajmout

Průmyslové haly HTS Höcker jsou tím nejlepším, co v oblasti montovaných hal existuje. Vynikají enormní výdrží a kvalitním řemeslným zpracováním, které je Němcům vlastní. Pro někoho tak může být překvapením velmi přijatelná cena.

V případě, že se vám prozatím do haly nechce investovat, jsme pro vás připravili pronájem výrobní haly a případného následného odkupu. Ať už se rozhodnete jakkoli, dejte nám vědět a domluvíme se. Jsme vám k dispozici každý den od 8 do 20 hodin.