Pagody

Pagoda snoubí orientální eleganci a německou přesnost

Pagodové nůžkové stany, u jejichž vzniku stála inspirace asijskou architekturou, pozvednou vaši akci na elegantní podívanou. Prodáváme pagodové konstrukce z dílny německých výrobců.

Pagody můžete využít na různé typy akcí. Od serioznéjších meetingů, přes svatby, po využití pagody jako party stanu. Díky velice zajímavé konstrukci jsou nejen perfektně stabilní, ale dodají Vaší akci doopravdy eleganci a luxus. 

Stany pagoda typu mají čtvercový tvar a vy si můžete vybrat z rozměrů 3 × 320 × 20 metrů. Nůžkové stany  můžete postavit odděleně nebo je spojit v rozsáhlejší celek.

Díky možnosti volby opláštění se odlišuje od konkurence a nabízí doopravdy nejkvalitnější konstrukci na trhu. Proto pro Vás máme právě pagody, které na Vaši akci nezústanou bez povšimnutí.

Vyberte si opláštění:

  • PVC
  • ABS panely
  • skleněné výplně

Každé opláštění má jiné výhody a může Vaší akci přinést jiný nádech. Kontaktujte nás a domluvte se s námi na nejvhodnějším řešení pro Váš kokrétní projekt, nebo akci. Ozvěte se nám i v případě nezávazné poptávky, rádi Vám poradíme.

Nůžkové stany a pagody dodáváme s kompletním příslušenstvím - tedy podlahy, podhledy, osvětlení atd. A protože k německým výrobkům patří i špičkový servis, můžete nás kontaktovat každý den od 8 do 20 hodin.

Poptávka

PDF prospekt