Exkluzivní stany a haly

Montované haly na klíč se 100% evropským původem

Žádná jiná společnost na světě vám v oblasti mobilních staveb nenabídne větší prostor pro realizaci vašich představ než HTS Höcker. Ve vlastním výrobním závodě vám němečtí technici na míru zhotoví montované haly na klíč z výhradně evropských materiálů. Kvalitním produktům této firmy věříme natolik, že je na český trh dodáváme už skoro čtvrt století.

U hal Röder HTS Höcker se spolehněte na:

  • maximální mobilitu
  • špičkovou kvalitu
  • férové ceny
  • realizaci v extrémně krátkém čase

Pro lepší představu si můžete prohlédnout reference a realizované stavby, u kterých se sami přesvědčíte, že v rámci mobilních řešení pro vás zajistíme téměř cokoliv.

Jedná se doopravdy o exkluzivní haly a budovy, které Vám můžeme postavit a udělat tak Vaši akci naprosto odlišnou od všech ostatních. Odlišení Vám zajistí právě naše exkluzivní montované haly, které obdržíte v prémiové kvalitě a samozřejmě s prémiovým servisem. Kontaktujte nás a zkonzultujte s námi Vaše plány. Společně nalezneme určitě vhodné řešení.

Montované exkluzivní haly HTS Höcker byly využity například i pro společnost Audi, jak můžete vidět na fotografiích v galerii. Udělejte akci neopakovatelnou díky perfektním halám v 100% evropské kvalitě.

Nabízíme nejen prémiové produkty, ale hlavně prémiový servis. Proto, máte-li jakékoliv otázky a nebo si chcete jen cokoliv upřesnit, kontaktujte nás. Jsme připraveni řešit vaše požadavky ihned, každý den od 8 do 20 hodin.