Od roku 1992 provádíme servis mobilních hal

Téměř čtvrt století poskytujeme jednorázové opravy či pravidelný servis mobilních hal všech značek a typů. Pracujeme rychle, precizně. Vaši halu vrátíme do původní kondice. Na e-mailu či telefonu nás zastihnete každý den od 8 do 20 hodin. Stačí se ozvat.

použité haly k pronájmu

Servis mobilních hal

Opravujeme:

  • poškozené díly
  • osvětlení
  • elektroniku
  • střechy atp.

V rámci našich služeb poskytujeme jednorázové opravy či pravidelný servis mobilních hal  HTS tentiq, ale i ostatních značek a typů. V rámci servisních prací máme bohaté zkušenosti prakticky čtvrt století. Dokážeme vyřešit jakoukoliv situaci na hale a v extrémně krátkém čase závady na halách odstraníme tak, aby majitel mohl halu prakticky okamžitě používat. Nejčastěji měníme trapézové plechy či sandwichové panely na halách, opravujeme rolovací vrata, či utahujeme zavětrovací lana, která jsou důležitá pro udržení pevnosti a stability konstrukce haly.

Vaši stávající stavbu také jakkoli rozšíříme a upravíme. Samozřejmostí jsou rovněž kompletní stavby hal na klíč či jejich demontáže.

Samozřejmostí je pak vyprání a vyčištění plachty na střechách hal, případně na bocích. Během několika dní tak můžete vrátit vaší hale glanc a plnou funkčnost, aby mohla plně sloužit další roky. Stačí nám zavolat a během chvíle dohodneme vše potřebné a dáme se do práce.