Skladové haly

 

okamžité dodání a montáž na klíč

doživotní záruka

skladem 22 000 m2 ihned k dispozici

1000m2 skladových ploch za 4 dny

světový lídr v rámci mobilních skladových hal 

Mobilní skladové haly postavíme za pár dní

Montované haly - sklady jsou praktickým nízko nákladovým řešením pro regálové i paletové skladování. V porovnání s běžnými sklady je montovaná hala rychlejší na výstavbu a méně nákladná na údržbu.

Skladové haly o rozměrech 20×50 m, které odolají i větru, dešti i zimě, vám postavíme do 4 dní. Spolehněte se na špičkovou německou kvalitu značky  HTS Höcker s více než 50letou tradicí.

Na rozdíl od obloukových hal, které mají nízkou boční výšku, poskytují naše montované haly bezpečnější a efektivnější řešení skladování vašich materiálů, surovin a zboží.  


Výhody skladovací haly HTS Höcker?

 • životnost - Výroba hal HTS probíhá od prvního do posledního šroubku v Německu z čistě evropských materiálů. Na rozdíl od ostatních výrobků, které se vyrábí zpravidla z Číně se na naše haly můžete spolehnout po celá desetiletí,
 • ukotvení haly - k ukotvení haly není třeba betonový fundament ani piloty, montáž je možná na libovolném povrchu,
 • extrémně rychlá montáž - halu vám postavíme za pár dní
 • variabilita - haly HTS lze prakticky neomezeně nastavovat a dále rozšiřovat,
 • mobilita - bezstarostné a rychlé přemístění s minimálním narušením provozu,
 • možnost zpětného odkupu haly - změní se váš byznys a vy pro halu přestanete mít využití? Vykoupíme ji od vás zpět!

   


Skladové haly dodáváme s kompletním příslušenstvím:

 • vstupní dveře
 • vjezdová vrata
 • osvětlení
 • energetické rozvody
 • vzduchotechnika a izolace

Skladové haly Röder HTS Höcker jsou ideální pro všechny, kteří potřebují rychle vyřešit stavbu skladových prostor, ale zároveň požadují maximální kvalitu. V porovnání s běžnými sklady je u skladových hal často kladen důraz na vnitřní osvětlení prostorů. To zajišťujeme jak speciálními prosvětlovacími prvky PVC opláštění, tak i vnitřní instalací světel.

Montované haly HTS Höcker jsou připraveny na maximální zatížení větrem a sněhem – vždy s ohledem na region, ve kterém se nachází. 

Unikátní mobilní řešení skladové haly můžete pořídit jako neizolovaný nebo plně izolovaný „energeticky efektivní“ objekt. V druhém případě jde o tzv. thermo halu s vynikajícími tepelnými vlastnostmi. Cílem technologického vývoje montované haly je odolnost vůči jakýmkoliv klimatickým podmínkám, vysokým zátěžím a především aby haly šetřily veškeré náklady na stavbu a provoz. Haly jsou v porovnání s běžnými sklady bezúdržbové.

 

Skladovou halu si můžete také pronajmout

Aby si špičkovou kvalitu mohl dovolit skutečně každý, nabízíme vám také možnost dlouhodobého pronájmu s následným odkupem haly. Ať už se rozhodnete jakkoli, ozvěte se nám, rádi vám s výběrem poradíme. Každý den jsme vám k dispozici         od 8 do 20 hod.

Fotogalerie