Svatební stany

Jedinečný modulární systém svatebních party stanů

Svatební stany HTS Höcker zajistí to nejlepší zázemí, které můžete na Vaší svatbě mít. Požadujete-li naprostou spolehlivost, exklusivní design a top kvalitu, řešení Röder toto vše splní do puntíku. 

Stany poskytují neomezenou variabilitu rozměrů za kterou může propracovaný systém modulů, v němž jednotlivé stany fungují jako dílky stavebnice, které je možné libovolně propojovat. Ať již potřebujete malý stan jen pro rodinu a příbuzné nebo naopak větší verzi, která pojme třeba 100 Vašich přátel - všechno je možné!

Stačí nás kontaktovat a vše vám zařídíme na klíč, od dopravy, montáže i následné demontáže stanu. Vy se nemusíte starat o nic, vše je na nás. Ke stanu navíc dostanete prvotřídní alu-kazetovou podlahu.

Svatba na úrovni a v bezpečí.

Značka HTS Höcker je mezi mobilními konstrukcemi naprostou špičkou a nejinak je tomu i u segmentu party stanů. Pokud si vybere na svatbu řešení HTS, získáte jistotu naprosto bezchybného průběhu svatební slavnosti, vůbec Vás nebudou muset zajímat jakékoliv případné rozmary počasí.

Hlavní benefity svatebních stanů HTS

  • luxusní design 
  • stabilita
  • svatební stany mají nehořlavé plachty, které jsou zároveň odolné proti silnému větru a dalším rozmarům počasí
  • HTS konstrukce splňují veškeré evropské normy, stejně tak českou legislativní normu ČSN EN 13782

Pronájem party stanů včetně kompletního servisu

Stany Vám dovezeme, postavíme a po akci znovu složíme a odvezeme. Vy se nemusíte starat o nic. Stačí nám zavolat  a pak už si jen užít vaši party, která bude díky řešení HTS Höcker opravdu nezapomenutelná. To Vám garantujeme, stejně tak jako stovkám klientů před vámi, kteří se o tom sami přesvědčili a doporučují nadšeně naše řešení dál. 

 

 

Fotogalerie