Jezdecké haly

Jízdárny a stáje přímo od výrobce

HTS Höcker je již několik desetiletí prémiový výrobce mobilních a modulárních konstrukcí.

Montované jezdecké haly

Montovaná hala tvoří perfektní prostor pro koně i jezdce. Díky modulárnímu designu systém poskytuje spoustu volného místa a širokou škálu dalších využití.

Se stanovou halou HTS Höcker se můžete věnovat svému koni za každého počasí 12 měsíců v roce. Jezdecké haly jsou vyrobeny ze 100 % evropských materiálů a ve spojení s německou kvalitou výroby se tak můžete spolehnout na dlouhou životnost celé konstrukce.

Již skoro čtvrt století se věnujeme zastřešení prostor pomocí mobilních konstrukcí. Potřebujete-li rychle vyřešit stavbu nového jezdeckého pavilonu nebo stáje pro koně, montované haly HTS Höcker jsou ideálním řešením pro váš projekt. Během realizací nás nezaskočí ani zakázky narychlo - zavolejte dnes a zítra se do toho pustíme.

Sestavte si tvar který vám vyhovuje

Velikost i tvar jízdárny si můžete navolit dle vlastních potřeb a zajistit tak příjemné prostředí jak pro koně, tak i pro jezdce a návštěvníky. Díky našemu systému modulárního rozšiřování hala nabízí širokou škálu využití a prakticky nekonečných možností. Součástí haly je samozřejmě i okapové řešení, vstupy umístěné dle vašeho přání, odvětrávací systém a mnoho dalšího. Průsvitné PVC opláštění společně se stěnami haly zajišťují příjemný klimat celého vnitřního prostoru za jakéhokoliv počasí.

Výhody montované jezdecké haly

  • několikanásobně delší živnost oproti většině hal a konstrukcí - poskytujeme doživotní záruku!
  • PVC opláštění jízdárny poskytuje ideální světelné podmínky a příjemný klimat vnitřního prostoru jak v letních, tak i v zimních měsících,
  • mobilita - bezstarostné a rychlé přemístění s minimální narušením provozu,
  • možnost zpětného odkupu haly - pokud se po nějaké době změní váš byznys, takže už pro halu nebudete mít využití, vykoupíme ji od vás zpět! 
  • kompletní servis - návrh, výroba a montáž jezdecké haly společně s doplňkovým příslušenstvím (vrata, osvětlení, elekroinstalace..) jsou řešené formou na klíč, vy se nemusíte starat o nic,
  • pronájem - kromě koupě nabízíme i možnost krátkodobého nebo dlouhodobého pronájmu, pro tuto varinatu nás stačí pouze kontaktovat 

Naše montované jízdárny jsou prostory budoucnosti. Na rozdíl od pevných budov nabízejí nesrovnatelný poměr cena/výkon. Konstrukce vydrží náročné podmínky prakticky jakéhokoliv podnebí. Sníh, ani krupobití nenaruší bezpečný provoz vašich aktivit. 

Jezdecké haly, jízdárny a stáje

Reference

Další reference

Fotogalerie