MOBILNÍ ZASTŘEŠENÍ PRO LETADLA, VRTULNÍKY A POZEMNÍ VOZY

okamžité dodání včetně montáže

flexibilita, variabilita, rychlost

světový lídr v rámci mobilních montovaných hal a stanů

MOBILNÍ ZASTŘEŠENÍ PRO LETADLA, VRTULNÍKY A POZEMNÍ VOZY


Mobilní zastřešení pro údržbu dodáváme v několika velikostech. Využitelnost mobilního zastřešení je určena pro letadla, vrtulníky a pozemní vozy. Poskytují také skladovací a údržovací prostory.

Větší zastřešení pro údržbu jsou extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům a dosahují zatížení sněhem 100 kg / m² a zatížení větrem 100 km / h.

Systémy zastřešení jsou konstruovány tak, aby vyhovovaly standardním humanitárním specifikacím, celosvětovým certifikacím a jsou přizpůsobitelné specifickým požadavkům země.

Naše zastřešení pro údržbu lze vyrábět ve standardních a přizpůsobených velikostech až do šířky 70,00 ma výšky vrcholů 13,92 m. K dispozici jsou různé velikosti pro všechny typy letadel, vrtulníků a pozemních vozidel.

Větší přístřešky pro nouzovou údržbu mohou být přepravovány v 20 ft kontejnerech a instalovány 10 lidmi přibližně za 16 hodin, v závislosti na velikosti a konfiguraci.

Proč nouzové přístřešky od nás?:

  • Rychlost - Montáž provedeme opravdu rychle
  • Variabilita - Díky modulárnímu systému lze zastřešení snadno kdykoli rozšířit.
  • Životnost - Používáme pouze materiály německé kvality. Naše mobilní zastřešení mají několikanásobně vyšší životnost než většina hal a konstrukcí, které se převážně dováží z Číny. 
  • Ukotvení - Montáž je možná na jakémkoli povrchu. Nepotřebujeme pevné základy ani piloty.
  • Mobilita -  Mobilní zastřešení HTS | tentiq lze snadno rozložit a složit. Splňují totiž požadavky a certifikace na stavbu ve všech zemích světa. 
  • Doživotní záruka -  Zeptejte se nás na možnosti záruční smlouvy.

Fotogalerie