Skladová hala s PVC střechou

nezateplená translucentní PVC střecha

Informace o hale

Typ haly: Nezateplená  
Rozměr: 625m2
Místo: Česká Lípa

Skladová hala Smart Halle Röder HTS Höcker se běžně vyrábí s odstupem sloupů po 2,5 m. Tuto variantu jsme při výrobě zvolili na základě požadavku zákazníka na halu o šířce 12,5 - tedy 12,5 x 50 x 5,20 m. 

Součástí této haly jsou pouze dva vstupy do haly pro kamion bez rolovacích nebo posuvných vrat - ta klient nechtěl. Opláštění haly je z trapézového plechu. Hala má tradiční odolnou PVC střechu, která je translucentní, tedy propouští do haly přirozené venkovní světlo. Tím dochází k úspoře za elektrickou energii v rámci osvětlení prostor. Halu jsme po 4týdenní výrobě postavili za 6 dní.

Druhá hala je využitá v rámci externího skladu klienta - 15 x 35m. Už během stavby haly začal klient do haly navážet materiál, který v hale skladuje, což není žádný problém, naopak je to jedna z mnoha dalších výhod stavby mobilních hal Röder HTS. Už po několika dnech od začátku stavby je možné do hal navážet materiál a my pak následně postupně doděláváme boční opláštění haly, které je v tomto případě z trapézového plechu. Střecha je z tradičního PVC. Hala byla vyrobena pro klienta společně s halou 12,5 x 50 za 4 týdny od objednávky. Postavena následně za 4 dny.